כבר יותר ממאה שנה, שאנו בסאנופי, מלווים ותומכים באנשים המתמודדים עם סוכרת.

אנו מאמינים בפתרונות בריאותיים מותאמים עבורך - אנחנו מאמינים בסוכרת מהסוג שלך. 

 

התקדמות המחקר, הטיפולים והחיים עם סוכרת, כיום, התרחקו מהמודל המקובל של מיון אנשים לפי סוג המחלה. מחקרים מדעיים גילו שלא רק שיש יותר משני סוגים של סוכרת, אלא ההנחה המוקדמת לפיה רק מבוגרים חולים בסוכרת מסוג 2, ורק ילדים חולים בסוכרת מסוג 1 אינה נכונה עוד, כיוון ששתי המחלות יכולות לבוא לידי ביטוי בשתי קבוצות הגיל.

תובנה חשובה זו מיקדה מחדש את אופן הטיפול באנשים עם סוכרת. כפי שכל אדם עומד בפני עצמו, כך גם הטיפול בו צריך להיות ייחודי. גישה זו מקודמת גם על ידי איגוד הסוכרת האמריקאי והאיגוד האירופאי לחקר סוכרת.

 "זו הסיבה לריבוי ומגוון הטיפולים לסוכרת. התגובה של הגוף שלי לאינסולין יכולה להיות שונה מהתגובה של הגוף שלך לאותו אינסולין", הסביר ד"ר פיליפה לואנד, מצוות אינסולין ופתרונות לסוכרת סאנופי. 

סאנופי פועלת בתחום הסוכרת יותר מ-100 שנה, מתוך מגוון הטיפולים והתכניות שלנו, יצרנו גישה מותאמת אישית למטופל. כדי להבטיח שהמטופלים עומדים במרכז הדיונים, לרופאים המטפלים בהם צריכה להיות גישה לכלים הנכונים. 

בסאנופי משקיעים מאמצים לפיתוח טיפולים חדשים. "האתגר להמציא טיפולים טובים יותר לאנשים המתמודדים עם סוכרת מניע אותי כל הזמן. גם לאחר שנות מחקר רבות בפיתוח תרופות, הצוות שלי ואני עדיין נרגשים לגבי ההבטחה הטמונה בפריצת דרך מדעית שתוביל לפתרונות טיפוליים חדשים. יש עוד הרבה מקום לחדשנות בתחום זה", אמר ד"ר נורברט טנגלס, מצוות Insulin Biology בסאנופי. 

אנו נעזרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לפיתוח מכשור ויישומים  המחברים טוב יותר בין האדם, לגופו, לרופא המטפל בו ולשיתוף רשויות הבריאות - כל זאת במטרה לאפשר לכמה שיותר אנשים את הגישה לפתרונות בריאותיים.

בלב לבה של הגישה ניצב תחום הידע. באמצעות חינוך לידע והעלאת מודעות אנו עוזרים לאנשים עם סוכרת ולרופאים שלהם להשיג שליטה במחלה. "הידע בתחום הסוכרת הוא המשאב הטוב ביותר והחשוב ביותר שלנו"' אמרה לוסי, פיזיותרפיסטית בת 50, המתמודדת כבר שנים עם סוכרת.  "הידע בנושא סוכרת אינו מוגבל לחולים עצמם, אלא מיועד גם לבני משפחה, חברים ובמיוחד לאנשי מקצוע בתחום הבריאות. כולם עזרו לי ללמוד וסיפקו לי גישה טובה למידע על סוכרת ותמיד אודה להם תודה על כך".

לוסי חייה עם סוכרת, ושולטת בה באמצעות תזונה נכונה, טיפול תרופתי ופעילות גופנית מתאימים. "כיום, אני מלמדת אנשים על סוכרת. את לימודי התואר השני שלי בפיזיותרפיה אקדיש לנוירופתיה סוכרתית. אני מקווה שכך אוכל לעזור לאחרים. זו המשימה שלי בחיים, לתרום מעצמי לאנשים אחרים המתמודדים עם סוכרת".

 

טיפולים

אנו בסאנופי פועלים כדי לפתח מגוון רחב וחדשני של תרופות, החל מטיפולים הניתנים דרך הפה, זריקות אינסולין ועד לטיפולים משולבים בהזרקה.
מצעידים את המדע כדי לספק את הטיפול הטוב ביותר לסוכרת

ידע והעלאת מודעות

חינוך לידע והעלאת מודעות תורמים לערך שאנו מעניקים למטפלים ולמטופלים, והם חלק בלתי נפרד מהמחויבות שלנו להעצים חיים.
שוברים חסמים באמצעות ידע

פתרונות משולבים

פתרונות משולבים המקשרים בין טיפולים, שירותים וניתוח נתונים, מאפשרים לאנשים לחיות את החיים שהם רוצים.
הופכים את הטיפול בסוכרת לאישי

גישה לשירותי הבריאות

שותפויות עם רשויות הבריאות וספקי הבריאות שיאפשרו לכמה שיותר אנשים את הגישה הטובה ביותר לפתרונות בריאותיים.
מאפשרים גישה שווה לטיפול חדשני לכל המטופלים